Menu
Městys Lhenice
Lhenice

Posezení pod lípou

Kdy: 6. 8. 2022 15:00

Kde: Náměstí

Posezení pod lípou 2

Dopravní omezení - úplná krátkodobá uzavírka v úseku od Vodoinsatalu kolem muzea k radnici od soboty 6. 8. 2022 9:30 do neděle 7. 8. 2022 12:00. Zrušení zastávky autobusů veřejné linkové dopravy Netolice náměstí u muzea a náhradní zastávka u kašny.

Typ akce: divadlo (dětské divadlo, dětské divadlo, dětské divadlo, dětské divadlo, dětské divadlo, dětské divadlo, dětské divadlo, dětské divadlo, dětské divadlo, dětské divadlo, dětské divadlo), hudba (dechová hudba, dechová hudba, dechová hudba, dechová hudba, dechová hudba, dechová hudba, dechová hudba, dechová hudba, dechová hudba, dechová hudba, dechová hudba), ostatní (akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro seniory, akce pro seniory, akce pro seniory, akce pro seniory, akce pro seniory, akce pro seniory, akce pro seniory, akce pro seniory, akce pro seniory, akce pro seniory, akce pro seniory, slavnost, slavnost, slavnost, slavnost, slavnost, slavnost, slavnost, slavnost, slavnost, slavnost, slavnost), sport, aktivní vyžití (gymnastika sportovní, gymnastika sportovní, gymnastika sportovní, gymnastika sportovní, gymnastika sportovní, gymnastika sportovní, gymnastika sportovní, gymnastika sportovní, gymnastika sportovní, gymnastika sportovní, gymnastika sportovní)

Posezení pod lípou
V sobotu 6. srpna 2022 od 15 hodin do pozdního večera budete moci posedět, poslouchat a tančit na netolickém náměstí.

Těšit se můžete na pohádku Udatný Matyáš v podání Divadélka Kos z Č. Budějovic.
Pohádka o tom, že statečným není je udatný rytíř, ale každý člověk, který bojuje za dobro na tomto světě. Přijďte se podívat, jak o tom přesvědčí Matyáše jeho milá Anička.

SK moderní gymnastika Máj České Budějovice
Úspěšné závodnice předvedou svůj um a práci s různým náčiním (obruč, míč kužel stuha).
 

Taneční vystoupení Hezkých holek z Jámy a blízkého okolí
Humorné vystoupení v podání členek spolku, které jsou nejen z Jámy, ale i dalších obcí a všichni společně nezkazí žádnou legraci. Jejich vystoupení jsou velmi oblíbená, proto se můžete na ně přijít podívat.

Nejen k poslechu bude hrát dechová hudba Netolická pětka
Zazní písně od Ády Doška, Ladislava Kubeše a mnoho dalších krásných lidových písní. 

Dopravní omezení při „Posezení pod lípou“
Akce si vyžádá úplnou krátkodobou uzavírku části Mírového náměstí v úseku od Vodoinstalu kolem muzea k radnici. Zrušena bude zastávka autobusů veřejné linkové dopravy Netolice náměstí u muzea a náhradní zastávka bude „U kašny“. V době sobota 6. 8. od 9:30 hodin do neděle 7.8. do 12:00 hodin.

 

Další informace

Adresa místa konání

Náměstí, , Netolice, 38411

Organizátor

Město
Zdroj: Muzeum JUDr. Otakara Kudrny v Netolicích
Datum vložení: 25. 1. 2022 15:25
Datum poslední aktualizace: 27. 7. 2022 14:40

Aktuálně

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů

Mobilní aplikace

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na